Značka Hammer

Značka

MISIA HAMMER

PRODUKTY HAMMER SÚ AKO VY - ODOLNÉ A PLNÉ ENERGIE.

Jedná sa o veľmi praktické telefóny, ktoré vás sprevádzajú na každom kroku - či už pracujete v neobvyklých podmienkach alebo milujete extrémne športy. Tieto odolné telefóny disponujú ochranou proti vode, prachu a nárazom. Ak zvolíte značku Hammer, už sa nemusíte obávať, že by váš telefón niečo nevydržal. Zdolajte všetky výzvy. Teraz vás nič neobmedzuje.

Hammer. ZÍSKAJ VIAC

Hammer - história značky

Značka Hammer patrí pod mPTech, lídra na poľskom, českom a slovenskom trhu. Cieľom spoločnosti mPTech je, aby bola najnovšie mobilné technológie prístupná úplne všetkým - bez ohľadu na cenu.

Oficiálna stránka myPhone

myphone.pl
Vyplniť

Kontaktný formulár

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę mPTech sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa) wpisaną do rejestru przedsiębiorców Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000243245, NIP 8951845043, REGON 020167256 , zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane za pomocą formularza na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) w/w Rozporządzenia. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia niniejszej zgody. Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również o przysługującym mi prawie do wniesienia skargi do UODO. Zgoda ma charakter dobrowolny, jednak jej nieudzielenie spowoduje niemożność odpowiedzi na przesłane zapytanie.
Naše

Kontaktné údaje

Adresa

mPTech Sp. z o.o.

Krakowska 119 street

50-428 Wrocław

Poľsko